itSMF Estonia aastakonverents 2017 toimub 14. detsembril Tallinnas

itSMF Estonia aastakonverents 2017 toimub 14. detsembril Tallinnas

Selleaastane itSMF Estonia konverents (#itSMFest) toimub 14. detsembril Tallinnas. Osalejate hulgas on nii rahvusvahelisi tippnimesid (Jon Terry, Simon Wardley ja meile juba varasemast tuttav Dave Snowden) kui tõsiseid spetsialiste Eesti ettevõtetest (näiteks Greg Otsa Teliast ning Tõnu Vahtra Playtechist) – ja see pole veel kõik! Lisaks mitmetele praktikute ettekannetele tulevad tutvustamisele ka paari nädala eest väljakuulutatud uus teenusehalduse raamistik VeriSM ning eelmisel nädalal väljakuulutatud ITIL update.

Piletihinnad algavad 85 eurost itSMF Estonia liikmetele ning nagu ka eelnevatel aastatel, katab see kõik sessioonid, kõik kohvipausid, fanastilise lõuna ning tänu meie pikaajalisele sponsorile Van Haren Publishing ka ühe tasuta e-raamatu (hinnaga kuni 75 eurot) osaleja kohta.

Täpsem ajakava ning registreerimine ürituse veebilehel konverents2017.itsmf.ee

*****

12th annual itSMF Estonia conference will take place on December 14 in Tallinn. We have a full day of great sessions, all in English, covering various practical aspects of ITSM, IT management, Lean, Agile, and DevOps. Please click the above link to go through to the event website (in English), check out the full program and register. Tickets are available at €140 per person, with significant discounts for members of itSMF Estonia (€85 pp), other chapters of itSMF and ISACA (€115 pp), and Estonian full-time students (€30 pp).

Lisa kommentaar