Too kolleeg kogemusi jagama – itSMF Estonia aastakonverents 2015

Oleme paika saanud aastakonverentsi toimumise aja ning koha – 9. detsembril 2015 sealsamas, kus kahel eelmiselgi aastal – Swissotel Tallinnas. Tagasiside ruumidele ning toitlustusele on olnud suurepärane ning me usume, et meie ürituse osalejad on väärt parimat. Konkreetsed kitsaskohad, mis eelmise aasta rekordarvu osalejatega konverentsil välja tulid, on selleks korraks lahendatud.

Konverentsi kava planeerimine on juba täies hoos ning välisriikidest on ettekandeid laekunud juba nii Euroopast, USAst kui Austraaliast. Eelmise aasta seni kõige rahvusvahelisem konverents (nii ettekannete kui osalejate mõttes) on ürituse rahvusvahelist profiili märgatavalt tõstnud.

Olles ürituse ajal, aga ka eelnevalt ja järgnevalt suhelnud Eesti osalejatega, on meile jäänud selge arusaam, et ka meie praktikutel on palju asjalikke nippe, mida jagada, ning lugusid, mida rääkida – hoolimata ääretust tagasihoidlikkusest. Käesolevaga kutsumegi üles enda sõprade ja kolleegide seas selle pilguga ringi vaatama, et kellel võiks olla lugu, mida teistega jagada, või hea lahendus, mida teistelegi õpetada. Kes on need asjalikud professionaalid, kes võiks 200 inimese ees enda kogemustest rääkida ja kümnete ja kümnete kohalike ja rahvusvaheliste ettevõtete igapäevatööd sellega kergemaks muuta? Kusjuures, vahepeal ei peagi kaugelt otsima, piisab vaid pilguheidust peeglisse.

Parim viis ideede edastamiseks on ürituse veebilehe konverents2015.itsmf.ee kaudu. Kui idee pole aga veel päris küps, või tahaks hoopis oma kolleegi või äripartneri “üles anda”, siis võib ka selleks kasutada sama vormi, või siis saata meile kiri  aadressil.

Muhedaid ning asjalikke ettepanekuid ootama jäädes
itSMF Estonia meeskond